niedziela, 6 lipca 2014

Sposób na upały


Lato podobno zaczyna się rozkręcać, co z jednej strony cieszy (w końcu można wyciągnąć wakacyjne sukienki), z drugiej wizja upałów spędzanych w środkach komunikacji i pociągach przypominających jeżdżące sauny, jest przerażająca.
Jak przetrwać upały w nagrzanym domu? Znalazłam świetne rozwiązanie i to w ostatnim miejscu, w którym bym się spodziewała. Zazwyczaj nie zdarza mi się kupować w dyskontach niczego poza jedzeniem i środkami czyszczącymi, tym razem moją uwagę przykuł wzór w jednym ze stojących obok koszy.
Okazało się, że patrzę na plażowe pareo. Cena była bardzo zachęcająca, więc nie zastanawiając się długo, wzięłam je ze sobą do domu. Przyjemny materiał sprawia, że jest to doskonały strój do noszenia także we wnętrzach. Pareo - Biedronka / Chusta - Mohito / Parasolka - Allegro


2 komentarze:

  1. Ładny wzór chusty i piękny parasol :) można się zdziwić ile rzeczy można wyczarować z jednego, kolorowego kawałka materiału :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pięknie wygląda ta chusta zamotana na ciele i na pewno świetnie sprawdza się podczas upałów, bo nawet na zdjęciach widać jak delikatny jest ten materiał. Dobry zakup.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis