środa, 27 maja 2015

Zabytkowe mercedesy i otwarcie retro butiku w Łodzi

STARDRIVE POLAND 2015 - XIV ZLOT ZABYTKOWYCH MERCEDESÓW

Od 4 czerwca Łódź będzie gościć załogi mercedesów, które biorą udział w XIV zlocie zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2015 zorganizowany przez Klub Zabytkowych Mercedesów i we współpracy z Classic Cars Łódź. Miłośnicy stylowych aut powinni wybrać się 6 czerwca na rynek Manufaktury, na którym od godziny 16:30 odbędzie się prezentacja samochodów oraz konkurs elegancji.

OTWARCIE 5080ST. PEGGY'S BOUTIQUE ORAZ IMPREZY TOWARZYSZĄCE


5080st. Peggy's Boutique z przytupem świętuje swoje otwarcie w Łodzi.

3 czerwca od godziny 12:00 marka zaprasza do siebie (Strefa Off Piotrowska). Wszystkich miłośników niebanalnych inspiracji modowych płynących z przeszłości nie może zabraknąć w butiku zrzeszającym projektantów oraz marki odzieżowe o charakterze retro, uzupełnione prawdziwymi, niepowtarzalnymi vintage perełkami. W dzień otwarcia butiku wszystkie ceny będą podlegały negocjacjom! A wszystko to w towarzystwie pysznych muffinek oraz kawy!

5 czerwca  o godzinie 20:00 w klubie Szafa odbędzie się Retro Party, będzie muzyka z dawnych lat i koktajle inspirowane stylem lat 50. Każda osoba, która odwiedzi wcześniej sklep 5080st. Peggy Boutique i dokona w nim zakupu, otrzyma w barze specjalny drink gratis!

6 czerwca o godzinie 20:00 w Kinie Bodo zaprezentowane zostaną bloki amerykańskich reklam z lat 50., goście będą mogli wziąć udział udział w dyskusji oraz wygrać nagrody. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis