piątek, 21 sierpnia 2015

Pin Up & Burlesque Party vol 5 - 3 października 2015

Xarah von den Vielenregen
3 października 2015 już po raz piąty (sic!) będę miała przyjemność zaprosić Was (wraz z Iną von Black) na kolejną edycję naszej imprezy. Poniżej lista atrakcji, którą dla Was przygotowałyśmy.

BURLESQUE SHOW
Gwiazda wieczoru -  Xarah von den Vielenregen - ze względu na wiele różnych scenicznych wcieleń nazywana jest kameleonem nocy. Przywołuje zmysłowość złotych lat 20. , celebrując piękno i kobiecość w pełen przepychu sposób. Magiczna, hipnotyzująca i zawsze elegancka. W 2013 roku laureatka Milan Burlesque Award w kategorii " Klasyka" na Alabama Burlesque Festival. Znalazła się na liście Burlesque Top 50 w latach 2013 oraz 2014.

Bonbon La Kritz

BonBon La Kritz występuje na scenie od 2013r. Swój styl rozwija na własną rękę, choć często występuje z performerkami z Betty Q & Crew. Lepiej czuje się w comedy burlesque, bo jak twierdzi, lepiej wychodzi jej bycie zabawną niż seksowną. Jest też jedną ze śpiewających performerek. W wolnym czasie stepuje i w przyszłości ma nadzieję skonstruować cały numer w oparciu o ten taniec.

Bunny de Lish

Burleska to jej pasja i wielka miłość, która zaczęła się od pewnych tanecznych warsztatów, a potem całkiem zawładnęła jej tanecznym światem. Do świata burleski przywędrowała ze świata orientu, dlatego tez w jej choreografiach można odnaleźć wpływy tego stylu. Razem z Castią la Rossa i Pin Up Candy miała przyjemność tworzyć zespół Burlesque Candies, z którym występowała w Warszawie i na Wrocław Tattoo Convent. Brała udział w Warszawskiej Rewii Burleski, która cyklicznie przejmowała scenę w Antrakcie, występowała także na Benefisie przed Warszawską Manifą, a także na evencie zamykającym Manifę Galicyjską. W lipcu razem z Castią la Rosą, z którą tworzy zespół Cherry Bombs, zapewniły burleskową część programu artystycznego podczas Wyborów Miss Trans w Teatrze Druga Strefa w Warszawie.  Burleska to jej miłość, pozwalająca poprzez taniec i inne formy, wyrazić jej prawdziwe ja. Sama projektuje i szyje swoje kostiumy.

Castia la Rossa
Jej kariera w świecie burleski rozpoczęła się 17 marca 2013. Zadebutowała wtedy na scenie otwartej u Betty Q w klubie komediowym na Chłodnej. Niedługo po debiucie przyłączyła się do Pin Up Candy, z którą miała przyjemność brać udział w takich imprezach jak: Burlesque Night, Polish Boogie Festival, Wrocław Tattoo Konwent czy IX Polish Boogie Festival w Człuchowie. Jesienią 2013 roku postanowiła zacząć działać niezależnie i założyć własny zespół. Pierwsze show Cherry Bombs odbyło się 21 lutego 2014 w Voodo klub. Sama lub z razem z moimi dziewczynami pojawia się również na takich imprezach jak: Rewia Burleski, Burleskowa Scena Otwarta, Feminizm dla zdrowia - XI Krakowska Manifa oraz Ogólnopolskich wyborach Miss Trans i wielu innych mniejszych i prywatnych wydarzeniach.


THE REAL GONE TONES - KONCERT!LINDY HOP IN LODZ
Podczas imprezy na scenie zaprezentuje się taneczna grupa Lindy Hop in Lodz!
Wy także będziecie mogli nauczyć się podstaw tańca swingowego - Zuzia i Marysia, inicjatorki sceny swingowej w Łodzi poprowadzą specjalnie dla Was swingowe intro.

WYBORY MISS PIN UP
W trakcie imprezy zgromadzona publiczność będzie wybierać Miss Pin Up. Każda z uczestniczek wydarzenia może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że przy wejściu zgłosi naszym hostessom chęć udziału w wyborach, odbierze nalepkę z numerkiem i przyczepi ją w widocznym miejscu.
Każdy z gości otrzyma na wejściu kartę do głosowania, na której będzie mógł zaznaczyć numer swojej ulubionej pin up girl.
Wszystkie głosy zostaną zliczone, a dziewczyna, która otrzyma ich największą ilość, otrzyma tytuł Miss Pin Up oraz upominki przygotowane przez Organizatorki.

STOISKA Z UBRANIAMI ORAZ DODATKAMI PIN UP/ROCKABILLY

BLACK CHERRY - ręcznie szyte i haftowane torebki w stylu lat 50.

5080st. PEGGY'S BOUTIQUE
Autorski butik w samym sercu Off Piotrkowska. Oferuje ubrania oraz dodatki vintage oraz retro w stylu lat 1940 - 1950. W ofercie szyta w Polsce odzież marki Vintage Classics Style, bielizna O Retro!, kolekcja marki PU-SI, a także produkty brytyjskiej marki Collectif Clothing.

AFTERPARTY z DJ OLSTYLE
Rockabilly, hillbilly, be bop, boogie-woogie - te dźwięki na pewno poderwą was do tańca!

GŁÓWNY SPONSOR IMPREZY - GRETA STORE
Jesteśmy dumne i zaszczycone tym, iż głównym sponsorem imprezy jest polska marka Greta Vintage Store - szyjąca przepiękne pasy do pończoch oraz mająca w swojej ofercie największy na polskim rynku wybór pończoch nylonowych oraz elastycznych, do pasa i samonośnych, najbardziej znanych światowych marek!
Rockagirl
BILETY: 35 ZŁ (przedsprzedaż - możliwa poprzez konto PayPal vintage_girl@gazeta.pl  lub wysyłając maila na adres pinupparty@gazeta.pl); 40 zł w dniu imprezy.

3.10.2015 KLUB SCENOGRAFIA UL. ZACHODNIA 81/83 ŁÓDŹ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis