środa, 11 listopada 2015

Grudzień z Ditą von Teese: nowa książka oraz pomadka dla MAC Cosmetics

Photo: Kaylin Idora
Ostatni miesiąc 2015 roku zapowiada się bardzo smakowicie dla wszystkich miłośniczek Dity von Teese

1 grudnia swoją premierę będzie miała długo oczekiwana książka "Your Beauty Mark". Ponad 400 - stronicowe kompendium wiedzy poświęcone będzie wszystkiemu, co według autorki zawiera się w słowie "ekscentryczny glamour". W książce znajdą się oczywiście informacje o tym, jak dbać i pielęgnować cerę, wykonywać makijaż czy wybrać odpowiedni kształt brwi, ale według zapewnień samej von Teese, nie będzie to kolejny poradnik urodowy, jakich nie brakuje na księgarskich półkach.

"Your Beauty Mark" opowiadać ma o tym, jak dzięki pewnym technikom oraz zabiegom (artystka poświęca sporo uwagi operacjom plastycznym), zmienić można nie tylko swój wygląd, ale przede wszystkim postrzeganie siebie i tego, jak widzą nas inni. Artystka jest doskonałym przykładem, jak dzięki świadomemu kreowaniu swojego wizerunku (za pomocą makijażu, odpowiednich ubrań oraz pewności siebie), ze zwykłej amerykańskiej dziewczyny o imieniu Heather Renée, stać się zmysłową femme fatale znaną jako Dita von Teese. Książkę autorka dedykuje wszystkim osobom (bo kieruje ją nie tylko do kobiet), które mają odwagę i chęć bycia innym, bez względu na reakcje otoczenia. 

Do współtworzenia "Your Beauty Mark" von Teese zaprosiła wielu swoich ekscentrycznych znajomych: znaną stylistkę, której styl uwielbiam, Catherine Baba, ponadczasową piękność, 83-letnią amerykańską modelkę, która do dziś pojawia się na okładkach pism oraz na wybiegach znanych projektantów, Carmen Dell’Orefice czy fotografa Ali Mahdaviego odpowiedzialnego za przepiękne sesje zdjęciowe Dity. Książka w sprzedaży pojawi się 1 grudnia, ale już teraz można zamówić ją w księgarniach internetowych i z niecierpliwością czekać na przesyłkę. Na swoim instagramowym profilu artystka zamieściła filmik, dzięki któremu można zajrzeć do środka książki.

 MAC i Dita von Teese

Kolejna dobra wiadomość! Już 12 grudnia wyłącznie w sprzedaży online pojawi się niezwykła pomadka będąca rezultatem współpracy Dity von Teese z MAC Cosmetics. Szminka nazwana po prostu "Von Teese" to ukłon marki w stronę samej artystki oraz uhonorowanie premiery książki, o której pisałam wyżej.

Von Teese od lat związana jest z MAC Cosmetics (brała udział w akcji dobroczynnej Viva Glam!), w każdym wywiadzie pytana o ulubiony odcień pomadki wymienia kosmetyki tej marki. Wybór koloru, który 9 grudnia pojawi się w sprzedaży, nie stanowił zatem większego problemu. Artystka otrzymała od marki trzy odcienie czerwieni, z których zdecydowała wybrać ten z domieszką chłodnego różu.
Już wiem, co kupię sobie w ramach imieninowego prezentu - cena 95 zł

2 komentarze:

  1. Ja poprosiłam mojego S. o książkę pod choinkę :) szminkę na pewno obejrzę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Będzie w polskiej wersji?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis