środa, 18 listopada 2015

Świąteczne prezenty w stylu retro

Nie wiem jak wy, ale ja nie znoszę kupowania prezentów na ostatnią chwilę: miotania się po sklepach w tłumie, w poszukiwaniu czegoś specjalnego, ze świadomością, że czasu coraz mniej. 

Dlatego w tym roku przygotowałam dla Was nieco wcześniej małą ściągawkę - mam nadzieję, że przyda się tym z Was, którzy mają w kręgu najbliższych osoby lubiącą styl retro. Może któraś z poniższych propozycji także im przypadnie do gustu.
Plakat Ryszard Kaja
Plakat Ryszard Kaja
Plakat Ryszard Kaja
Plakat autorstwa Przemka Kędzierskiego
Plakat Waldemar Świerzy
Porcelana Kristoff
Porcelana Kristoff
Perfumy Besame Cosmetics
Perfumy Marc Jacobs
Puder Besame Cosmetics
Puder Guerlain
Pomadka Besame
H&M
H&M
What Katie Did
Lindy Bop
Lindy Bop
Tatayana Boutique
Luxulite
Mango
Zara
Besame przypinka
Zara Home
H&M Home

3 komentarze:

 1. Piekne rzeczy wynalazlas :) Mikolaj bedzie mial z czego wybierac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy gdzieś w Polsce można kupić kosmetyki marki Besame? Czy to raczej kategoria tych "zza granicy" bliższej lub dalszej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakieś dwa lata temu Besame było dostępne w Polsce poprzez polską stronę online. Jednak marka miała w naszym kraju fatalnych przedstawicieli, którzy w żaden sposób nie potrafili wypromować jej w Polsce (oprócz wzmiankach na blogach, w prasie nie pojawiało się nic). Niestety miałam kontakt z panem, który był oficjalnym przedstawicielem marki w PL i nie dziwię się, że Besame pewnie wycofało się z dystrybucji. Na świecie Besame dostępne jest również w drogeriach Sephora. Nam pozostaje tylko zakup online.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis