piątek, 8 stycznia 2016

Wszystkiego najlepszego dla Davida Bowie

Wystawa poświęcona Davidowi, na której miałam przyjemność być w 2014 roku w Berlinie, była jednym z najciekawszych doświadczeń w moim życiu (kilka słów na jej temat przeczytacie tutaj)

Opowiadająca o dotychczasowym życiu i twórczości artysty, jego inspiracjom, filmom, w których wystąpił oraz ludziom, którzy odegrali ważną rolę w jego karierze, w dużej części poświęcona była niesamowitemu stylowi Davida oraz jego scenicznym kreacjom. Z okazji 69. urodzin artysty wybrałam zdjęcia, na których styl artysty podoba mi się najbardziej.
David uwielbiał szokować strojem - wysokie sznurowane kozaki, skórzane spodnie i futrzany szal to jedna z mniej "kontrowersyjnych" stylizacji
David i garnitury - jak widać, miał do nich zamiłowanie od najwcześniejszych lat
To zdecydowanie moje najbardziej ulubione wcielenie Davida

3 komentarze:

 1. Esz Ty ;P Musisz tak bardzo podzielać mój gust {hahaha} ;)))
  Nie, no jakby dobrze pogrzebał, to znalazłoby się kilka różnic - yyy... , wiem: ja lubię żółty {może nie w 1szej kolejności ale lubię bardzo}, Ty "nie przepadasz" ;) ; ja nienawidzę halloween-u {nie będę tu pisać dlaczego, bo nie o tym jest post} itd.
  Co do David-a, to pamiętam, że gdy byłam małą dziewczynką przerażał mnie - nie wiedziałam o co chodzi temu dziwnemu Panu, o dwu różnych oczach. ;D
  Teraz, kiedy słyszę Jego głos - musi być na full-a i 'wyłączam się' całkowicie. ;)
  Ogólnie "dwukolorowooczność" opisywana jest jako wada genetyczna, a ja wiem, że naukowcy udowodnili (i to już ładnych parę lat temu), iż takie osoby miały mieć bliźniaka (lub trojaka - wdłg. kolejności), po prostu nie nastąpił dostateczny podział komórek w pocz. fazie). Pomyślcie... 2-óch David-ów B. :D CZAD haha... .
  Świetne te foty, Daguś wkleiłaś.- Mnie się chyba najbardziej podoba 3 od dołu {ale głównie o fryzurę mi chodzi, bo tak - to prawda, facet w garniturze To jest To, i jeszcze trochę więcej}. ;)
  IvyCath

  OdpowiedzUsuń
 2. i warto dodać, że z okazji 69urodzin do sprzedaży trafia jego 25 płyta 'backstar'. Ale pewnie o tym wszyscy wiedzą ;)
  Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. tez mnie fascynuje, niesamowicie kreatywny, magiczny....Space oddity mogę słuchać na okrągło

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis