sobota, 25 marca 2017

Twin Peaks, nowy retro serial BBC plus nowości Collectif czyli Retro News Vol 1


Postanowiłam dzielić się z Wami swoimi odkryciami tygodnia. Często piszę o nich na swoim fanpage'u, ale wiadomo jak działa Facebook - nie wszystkim i nie wszystko pokazuje w tym samym czasie. Stąd też pomysł na nowy cykl Retro News! Zapraszam do lektury.

  • Z wielką niecierpliwością czekam na 21 maja! Tego dnia Showtime pokaże premierowy odcinek trzeciego sezonu "Twin Peaks". Po lekturze doskonałej książki Marka Frosta "Sekrety Twin Peaks" poziom mojej ekscytacji osiągnął apogeum. Amerykański Entertainment Weekly opublikował właśnie nowe wydanie magazynu z trzema specjalnymi okładkami oraz ekskluzywnymi zdjęciami z planu.


  • Pozostając przy temacie seriali. Z wielką niecierpliwością czekam na trzeci sezon "Człowieka z Wysokiego Zamku". W międzyczasie zamierzam obejrzeć nową produkcję BBC z Samem Riley oraz Kate Bosworth. Akcja "SS-GB" toczy się w 1941 w Wielkiej Brytanii, będącej pod okupacją niemiecką. Czyli znów alternatywna rzeczywistość, niemieckie mundury, stylowe samochody i piękne stroje - czego chcieć więcej? 
  • 13. edycja Polish Boogie Festival odbędzie się między 26 a 29 lipca. Ruszyła już sprzedaż biletów - karnetów oraz wejść na pojedyncze dni. Polish Boogie Festival to jedyna taka impreza w tej części Europy: na koncerty pokazy tańca, zlot fanów motoryzacji, mody, kina i dobrej zabawy zjeżdżają się fani boogie-woogie, rockabilly i bluesa z wielu krajów. Poza muzyką znajdziecie tu warsztaty i pokazy tańca z udziałem światowej klasy tancerzy z Polski, Szwecji, Finlandii i Węgier, modę w stylu pin up, wyścigi cafe racerów, klasyczne samochody z epoki i plenerowe pokazy kultowych filmów.


  • Przepiękny cykl zdjęć Floral Tea Story to kompozycje kwiatów i porcelany autorstwa rosyjskiej artystki Mariny Malinovaya. Więcej fotografii znajdziecie tutaj. 


  • Collectif kusi świeżą wiosenną kolekcją! Wśród nowości znaleźć można te piękne, kolorowe sukienki. Jak zwykle poczekam na przeceny, wówczas te wszystkie rzeczy można kupić 50% taniej. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis