czwartek, 1 marca 2018

OMEDELBAR limitowana seria IKEA i Bei Åkerlund: produkty + ceny

mat. prasowe

Trochę stary IAMX, trochę "Alicja w krainie czarów" przefiltrowana przez umysł Tima Burtona. Nowa limitowana kolekcja OMEDELBAR to wspólne dzieło IKEA oraz Bei Åkerlund. Wazon w kształcie cylindra, fotel z gorsetowym sznurowaniem czy poduszki - usta to tylko z niektórych elementów kolekcji, która od marca dostępna będzie we wszystkich sklepach IKEA.


Bea Åkerlund to jedna z najbardziej wpływowych stylistek, a także projektantek kostiumów w branży, współpracująca z takimi gwiazdami jak Madonna, Beyoncé, Lady Gaga i Rihanna. Kooperacja z IKEA oddaje istotę jej wizerunku, będącego hybrydą stylu goth i hollywoodzkiego przepychu.
mat. prasowe


Zawsze miałam jasną wizję tego, czym powinna być ta kolekcja, od początku do końca. Mam nadzieję, że z jej pomocą zainspiruję ludzi do nieszablonowego myślenia, nakłonię ich do podejmowania ryzyka i dobrej zabawy. Dzięki temu zdecydują się kupić coś, czego nigdy nie spodziewaliby się znaleźć w IKEA. Krótko mówiąc – chcę, by ludzie zaczęli po prostu żyć pełnią życia - mówi Bea Åkerlund, która poprzez serię pragnie dzielić się ze światem swoim motto „B. WHO YOU ARE – BĄDŹ SOBĄ”.

 W skład kolekcji wchodzą akcesoria w niezwykle oryginalnych formach, jak szklany kapelusz i but mogące służyć jako wazony, miska w kształcie korony czy wreszcie znak rozpoznawczy Bei - czerwone usta - zamienione w miękką poduszkę. Wśród niecodziennej serii znajdziemy również tekstylia, baldachim, fotel czy podnóżek ze schowkiem.

W kolekcji OMEDELBAR dużą rolę odgrywają nieoczekiwane kombinacje, jak zestawianie subtelnych, kobiecych elementów z odrobiną rock’n’rolla. Seria zawiera niemal wszystko, co potrzebne, by stworzyć designerską garderobę inspirowaną buduarowym stylem czy zaaranżować swój pokój w zupełnie nowy sposób. Jednym z kluczowych elementów projektu była również zabawa wymiarami, w wyniku czego np. zegarek kieszonkowy zamiast zmieścić się w dłoni, wisi na ścianie – podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce. 
mat. prasowe
mat. prasowe
Poniżej znajdziecie najciekawsze elementy kolekcji OMEDELBAR wraz z cenami, które w większości są całkiem przystępne.
Fotel 899 zł 
Baldachim 129 zł 
Klosz 39,99 zł - 59,99 zł
Miska 69,99 zł
Pudełka - 2 sztuki 99,99 zł
Poduszka 39,99 zł - 49,99 zł
Pudełko 19,90 zł
Oświetlenie wielofunkcyjne 79,90 zł
Tapeta 29,90 zł
Wazon 89,99 zł
Zegar ścienny 129 zł 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis