piątek, 3 sierpnia 2018

Retro ilustracje Svety Shubina


Na pewno wiele z was kojarzy retro t-shirty Flaming Mamie oraz sportową markę utrzymaną w klimacie vintage Hobo and Sailor. Założycielką obudwu brandów oraz autorką ilustracji jest Sveta Shubina. Dziś na blogu chciałam wam przybliżyć jej prace. 


Na utrzymane w stylu retro damskie koszulki z ilustracjami trafiłam oczywiście na instagramie. Na początku byłam pewna, że to prawdziwy vintage. Chwilę później odkryłam markę Flaming Mamie oraz konto Svety Shubiny. Prace ilustratorki to wybuchowa mieszanka humoru, stylu fetish oraz sex appealu lat 40. W jednym z wywiadów Sveta przyznała, że jej główne inspiracje to komiksy z serii Humorama, prace takich artystów jak Dan Decarlo, Jack Cole, Bill Wenzel oraz ilustracje znalezione w starych numerach Playboya.
Jendym z moich ulubionych nadruków, które znaleźć można w ofercie Flaming Mamie jest oczywiście ten z motywem Halloween. Poniżej znajdziecie koszulki dostępne obecnie w sprzedaży.
Flaming Mamie

Flaming Mamie
Flaming Mamie
Flaming Mamie
Flaming Mamie
Sveta zaprojektowała również świetną przypinkę z Vampirą dla marki Kreepsville 666. Nie wiem, jakim cudem jeszcze jej nie mam :)
Sveta Shubina dla Kreepsville
Kreepsville 666 

Prace Svety możecie powiesić sobie także na ścianie. W sklepie na Etsy znajdziecie mnóstwo świetnych ilustracji. Moimi ulubionymi są plakaty filmów takich jak "Taksówkarz", "Ze śmiercią jej do twarzy"czy "Mad Max" w wersji retro.
Sveta Shubina Etsy
Sveta Shubina Etsy 
Sveta Shubina etsy
Sveta Shubina etsy
Sveta Shubina etsy 
SKLEP Hobo and Sailor/ Flaming Mamie
SKLEP Svety Shubina na Etsy
Sveta Shubina instagram 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis