współpraca

Kim jestem

Od 2008 roku prowadzę stronę poświęconą modzie oraz wzornictwu retro. Fascynuje mnie klasyczny styl z przełomu lat 40. oraz 50. XX wieku, zadziorna słodycz rockabilly oraz mroczna elegancja spod znaku gothic. Blog to przestrzeń, w której dzielę się fascynacjami z innymi pasjonatami tematu, recenzuję ważne dla mnie książki, opisuję ciekawe zjawiska w modzie minionych dekad, informuję o wydarzeniach związanych z tematyką bloga
Moje codzienne życie przesiąknięte jest stylem retro - dzięki lekturze, strojom i dodatkom, a także miejscom, w których przebywam w wolnym czasie. Od 2012 roku współorganizuję pierwszą w Łodzi (i jedyną tego typu w Polsce) cykliczną imprezę poświęconą burlesce oraz stylowi pin up.

Jeśli chcesz dotrzeć do osób (w większości kobiet w przedziale wiekowym 25 - 35 lat), które interesują się stylem inspirowanym latami 1920 - 1950, modą retro, dizajnem, literaturą to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie.

Podejmuję się promocji produktów, miejsc, wydarzeń lub usług, które:

- są bliskie tematyce bloga i zgodne z moimi zainteresowaniami
- są dobrej jakości i uważam je za godne polecenia

Możliwe formy współpracy:

- recenzje
-wspólne akcje
- kampanie
- relacje
- konkursy
- patronaty

W sprawie współpracy proszę o maile na adres: vintage_girl@gazeta.plPin Up & Burlesque Party - współpraca
Współorganizuję pierwszą w Łodzi imprezę poświęconą burlesce oraz stylowi pin up. Do tej pory (od października 2012 roku) odbyły się cztery edycje wydarzenia, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem (ponad 300 osób na każdej imprezie). Kolejna edycja odbędzie się jesienią 2015 roku.
Jeśli chciałbyś być częścią tego wydarzenia, skontaktuj się ze mną mailowo.
Oferta skierowana jest przede wszystkim do:
- artystek burleskowych
- zespołów
- marek odzieżowych i kosmetycznych
- wydawnictw
- osób zajmujących się rękodziełem związanym ze stylem retro oraz pin up

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis