niedziela, 26 lipca 2015

Bettie Page for MAC - podpisz petycję, a może będzie taka kolekcja!

Limitowane kolekcje MAC cieszą się niezwykłą popularnością. Marka nawiązuje współprace ze współczesnymi artystkami, inspiruje się legendarnymi kobietami oraz czerpie pomysły ze świata popkultury. 

Wszystkim miłośniczkom stylu retro kojarzy się zapewne z czerwoną pomadką w odcieniu Russian Red wylansowanym przez Ditę von Teese. Artystka współpracowała z marką podczas jednej z edycji słynnej akcji VIVA GLAM, której celem jest pomoc osobom chorym na AIDS oraz nosicielom wirusa HIV.
Limitowanych kolekcji MAC nawet nie będę starała się zliczyć. Każdego roku marka wypuszcza bowiem kilka specjalnych linii dedykowanych filmom, aktorkom czy będących efektem współpracy z różnymi artystami. Poniżej kilka moich ulubionych kolekcji.
MAC i Marilyn Monroe
MAC i Rocky Horror Picture Show
MAC i Archie's Girls
MAC i Wonder Woman
MAC i Maleficent
Kilka dni temu MAC ogłosił, że w 2016 roku w jego ofercie pojawi się limitowana kolekcja inspirowana latynoską wokalistką Seleną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że marka postanowiła stworzyć taką kolekcję, po tym jak ponad 30 tysięcy fanów podpisało się pod internetową petycją.
                                                              TERAZ BETTIE PAGE!
Na wieść o tym sukcesie, miłośniczka stylu retro Krysteena Zumaya postanowiła zachęcić markę MAC do stworzenia kolekcji inspirowanej stylem Bettie Page! Już sobie wyobrażam pomadki w pięknych odcieniach czerwieni, czarne tusze, sztuczne rzęsy, puder w eleganckim opakowaniu w stylu lat 50. Wy także możecie przyczynić się do tego, by taka kolekcja powstała.
Wystarczy, że wejdziecie na tę stronę i podpiszecie specjalną petycję. Warto też udostępnić ten adres znajomym! 
TUTAJ ZNAJDZIECIE PETYCJĘ  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis