niedziela, 27 września 2015

Smary i opary, czyli nietypowa drogeria GARAAŻ na Off Piotrkowska

Off Piotrkowska w Łodzi to miejsce, w którym znajdziecie nie tylko knajpki z dobrym jedzeniem, ale także butiki z ciekawą ofertą młodych, polskich projektantów.

 Wśród najbardziej oryginalnych sklepów, także pod względem wystroju, polecam Wam zajrzeć do PAN TU NIE STAŁ, opisywanych jakiś czas temu 5080st. PEGGY'S BOUTIQUE oraz drogerii GARAAŻ. Ten ostatni chciałam Wam dzisiaj przybliżyć.
Właścicielami Garaażu są syn i ojciec, Krystian i Janusz Wieczorkowie (Krystiana możecie kojarzyć między innymi z dobrej roli majora Martina Halbe z "Czasu Honoru"). Panowie nie tylko własnoręcznie wyremontowali lokal (jeśli jeszcze byli pomysłodawcami wystroju to chapeau bas!), ale także skomponowali każdy z dostępnych w drogerii zapachów i opracowali formuły wszystkich dostępnych w Garaażu produktów. 
Wszystko co znajdziecie w drogerii nawiązuje do tego, co znaleźć można w prawdziwym garażu. Są zatem w ofercie świece zapachowe w kształcie śrub, zapachy do wnętrz wyglądające jak mini-gaśnice, czy wyroby czekoladowe przypominające klucz francuski oraz zębatki. 
W Garaażu znajdziecie także damskie i męski zapachy o intrygujących nazwach typu "Czarny kot lecący nad miastem nocą" czy "Długa suknia utkana z liści i wiatru". Bardziej podobają mi się zapachy męskie, ale warto powąchać wszystkie. 
Oprócz kosmetyków, perfum i czekolad, w Garaażu można kupić także meble i dekoracyjne dodatki: lustra, ramki na zdjęcia. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis