piątek, 27 maja 2016

Drugi TK Maxx już w Łodzi

19 maja w łódzkiej Manufakturze, w budynku dawnej tkalni Izraela Poznańskiego otwarto nowy sklep znanej brytyjskiej sieci TK Maxx. Uwielbiam to miejsce przede wszystkim za działy z wyposażeniem wnętrz oraz dodatkami kuchennymi. 

Nie ma opcji, bym po wizycie w tym sklepie nie wyszła  z kolejnym fajnym talerzem, nową patelnią czy ręcznikami do łazienki. Miłośniczki stylu retro bez problemu znajdą tutaj coś dla siebie. Szczególnie polecam odwiedzić Tk Maxx w okresie Halloween (wiecie, że to jeden z moich ulubionych dni w roku), wówczas na półkach królują świetne elementy dekoracyjne, których próżno szukać w innych sklepach w Polsce.

Glamour w łazience - coś dla mnie!
Steampunkowe podpórki :)
Ten kubek oczywiście wrócił ze mną do domu
TK Maxx to oczywiście nie tylko wyposażenie wnętrz, choć dla mnie to główny powód częstych odwiedzin w ich sklepach. Marka znana jest przede wszystkim z dużego wyboru ubrań oraz dodatków ze stałym 60% rabatem od ceny regularnej. Wśród mniej znanych marek, bez problemu znaleźć można na metkach nazwiska projektantów ( Gold Label), za których rzeczy musiałybyście zazwyczaj zapłacić sporo więcej. Ja najchętniej zaglądam do działu z bielizną, na którym zawsze wiszą fajne pasy do pończoch, znaleźć można też corsellete z podwiązkami, a także pończochy.
A z tym wyszłam po zakupach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis