wtorek, 12 listopada 2019

Strefa V na Och! Bazar - zapraszam na zakupy z drugiej ręki i dyskusję o modzie vintage


24 listopada pojawię się w Warszawie na znanych targach Och!Bazar jako uczestniczka Strefy V, po raz drugi zorganizowanej w ramach targów przez Saint Warsaw. Zapraszam was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, zakupów vintage/retro oraz dyskusji o modzie odpowiedzialnej. Na pierwszym piętrze targów Och! Bazar pojawią się wyselekcjonowane sklepy z modą vintage, tą z drugiego obiegu, biżuteria oraz stoiska blogerek, które propagują temat mody z drugiej ręki i vintage. Gościnami wydarzenia będą Kasia Harmony, Zuzanna Biegun (Zuzi Bi) i Paulina Witkowska (Chaos of Trouble) oraz ja, a porozmawiamy o ubraniach i o podejściu do mody. Opowiemy o naszych doświadczeniach, decyzjach, podpowiemy jak zarządzać zakupami i ubraniami, żeby zawsze mieć się w co ubrać, bez konieczności dokupowania kolejnych elementów z sieciówek.

Strefa V to przestrzeń mody, inspiracji, relacji, odnowy i cyrkulacji. Organizatorzy podkreślają wagę świadomego kupowania i przemyślanych zakupów. Celem targów jest próba odczarowania mody z drugiej ręki, nagłaśnianie wyzwań mody, propagowanie mody cyrkularnej i zrównoważonej oraz pokazanie, że vintage to atrakcyjna alternatywa dla sieciówek.
Pojawię się na targach także ze swoim stoiskiem - będę miała ubrania, dodatki oraz biżuterię vintage oraz retro, ale także książki o takiej tematyce. Mam nadzieję, że wpadniecie! 


Kiedy: 24 listopada 2019 

Gdzie: Warszawa, Babka do wynajęcia 
Organizatorzy: Saint Warsaw, Och! Bazar 
Partnerzy: Fashion Revolution Poland / https://www.facebook.com/FashionRevolutionPoland/
Patron medialny: Magazyn Kraft / https://kraftmagazyn.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AddThis